Haber Detayı
26 Nisan 2020 - Pazar 15:08
 
Tire Belediyesi, Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda ve temizlik kolisi dağıtmaya başladı. Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın da bizzat için de yer aldığı çalışmalarda belediye personeli tarafından tek tek paketlenen ürünler ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı. Yardım kolilerinin üstüne ise daha önceki yardımlarda olduğu gibi "Tire Halkının Hediyesidir" ibaresi konuldu.
EGE Haberi

"TİRE HALKI" ADINA RAMAZAN YARDIMLARI BAŞLADI

Tire Belediyesi, Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda ve temizlik kolisi dağıtmaya başladı.

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın da bizzat için de yer aldığı çalışmalarda belediye personeli tarafından tek tek paketlenen ürünler ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı. Yardım kolilerinin üstüne ise daha önceki yardımlarda olduğu gibi "Tire Halkının Hediyesidir" ibaresi konuldu.

Covid-19 nedeniyle gelir kaybına uğrayan, yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara gıda ve temizlik kolileri ulaştırılırken, Tire Belediyesi Aş Evinin de Ramazan ayı boyunca hizmetlerini arttırarak devam edeceğini belirten Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "Yaklaşık 3 haftadır, hafta sonlarında uygulanan sokağa çıkma yasağında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmaya çalıştık.

Ramazan ayının başlamasıyla gıda ve temizlik kolilerini dağıtımına başladık. Hafta sonunda da dağıtımlarımız devam edecek. Geliri ihtiyaç sınırının altında olan, dar gelirli olduğu tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolilerinin dağıtımı Ramazan ayı boyunca devam edecek " dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir