Haber Detayı
16 Kasım 2018 - Cuma 20:07
 
AKPARTİ BORNOVADA ARSLAN KESKİN A.ADAYI
Eski İlçe Başkanı Arslan Keskin Bornova AK Parti'den Belediye Başkan aday adayı oldu.
SİYASET Haberi
AKPARTİ BORNOVADA ARSLAN KESKİN A.ADAYI

Arslan Keskin yaptığı açıklamada;Bornova Belediye başkanlığı aday adaylığı başvurumu Ilçe başkanlığımıza yapmış bulunuyorum. Bütün aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

Her sokağını caddesini bildiğim, gezdiğim, yaşadığım Bornova'nın "daha yaşanılabilir bir kent" olması için yola çıkıyoruz.

Her sokağını caddesini bildiğim, gezdiğim, yaşadığım Bornova'nın "daha yaşanılabilir bir kent" olması için yola çıkıyoruz.

Hicbir ayrım yapmaksızın herkesi kucaklayarak ve "önce insan" diyerek yola çıkıyoruz.

Şeffaflık ve dürüstlük ilkesiyle "birlikte yönetmek" için yola çıkıyoruz.

Vatandaşımızın derdiyle dertlenmek ve "ulaşılabilir olmak" için yola çıkıyoruz.

Bornova'nın her yerine "eşit hizmet" götürmek için yola çıkıyoruz.

Kısacası Mutlu huzurlu, "marka bir kent" için yola çıkıyoruz.

Bu vesileyle Bornova Belediye başkanlığı aday adaylığı başvurumu Ilçe başkanlığımıza yapmış bulunuyorum. Bütün aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin;diyen

Keskin; Aday Adaylığımız bornovamıza hayırlı uğurlu olsun dedi.

ARSLAN KESKİN KİMDİR?

 

 

1981 yılında Ordu/Akkuş ilçesinde dünyaya geldi. 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Mezun olduğu yıl özel bir şirket bünyesinde proje mühendisi olarak çalışmaya başladı ve aynı zamanda yüksek lisans’a devam etti. 2007 yılında yüksek lisansı tamamladı ve ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Yapı İşleri Dairesinde 3 ay kadar denetim mühendisi olarak çalıştı. Vatani görevini tamamladıktan sonra kendi firmasını (AK-SUR YAPI) kurarak aktif çalışma hayatına başladı. AK Parti Bornova İlçe Başkanlığı mahalle başkanlığı yedek y.k.ü ardından Teşkilattan Sorumlu Başkanlık görevinde bulunan KESKİN 2014 -2018 Bornova ilçe başkanlığı yaptı. Arslan Keskin evli ve iki çocuk sahibidir.

Kaynak: (ANADOLUOLAY) - Anadoluolay Editör:
Etiketler: AKPARTİ, BORNOVADA, ARSLAN, KESKİN, A.ADAYI,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir