Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 23:37
 
Bahçeli'den Alaattin Çakıcı'ya hastanede ziyaret
MHP lideri Devlet Bahçeli'den Alaattin Çakıcı'ya hastanede ziyaret MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cezaevinde rahatsızlanan Alaattin Çakıcı’yı Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Bahçeli'den Alaattin Çakıcı'ya hastanede ziyaret

Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde, T Tipi Kapalı Cezaevi'nde hükümlü olan Alaattin Çakıcı geçtiğimiz cumartesi günü geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

                        

DEVLET BAHÇELİ ZİYARET ETTİ

 

Alaattin Çakıcı'yı bugün tedavi gördüğü hastanede MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ziyaret etti. Bahçeli Af çağrısında iki ismi ön plana çıkarmıştı. Devlet Bahçeli, 12 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden 'af çağrısı' yapmıştı. Devlet Bahçeli, yaptığı çağrıda iki ismi ön plana çıkarmıştı. Devlet Bahçeli, HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın aday gösterildiği için cezaevinden çıkarılma çağrılarıyla ilgili olarak, "Peki, ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı?" demişti.

 

MHP TWİTTER'DAN DUYURDU

 

Milliyetçi Hareket Partisi, Devlet Bahçeli'nin Alaattin Çakıcı'yı ziyaretini Twitter'dan yaptığı bir paylaşımla duyurdu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bahçeli'den, Alaattin, Çakıcı'ya, hastanede, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir