Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 15:48
 
Başkan Atila 5. Sanayi Sitesi’nde esnafla buluştu
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 5. Sanayi Sitesi esnafı ile kahvaltıda buluştu. Görüş, öneri ve istekleri dinleyen Başkan Olgun Atila, Sizler üreten kesimsiniz. Belediye olarak görevimiz esnafımızın işini kolaylaştırmak” dedi. Başkan Atila, Razaman Ayı’nın güzelliklere vesile olmasını, ülkemize ve dünyaya barış ve huzur getirmesini de diledi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Atila 5. Sanayi Sitesi’nde esnafla buluştu

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 5. Sanayi Sitesi esnafı ile kahvaltıda buluştu. Başkan Atila, Bornova Oto Tamircileri ve Sanatkarları Odası Başkanı Bülent İşçi ile zabıta, temizlik, park ve bahçeler müdürlerinin de katıldığı toplantıda, görüş, öneri ve istekleri dinledi.


Bornova’da esnaf ile elele verdiklerini söyleyen Başkan Olgun Atila, “Güne çalışan insanlarla başlamak, birlikte olmak çok güzel ve değerli. Sizler üreten kesimsiniz ve sadece Bornova değil, İzmir ve Türkiye için üretiyorsunuz. Ödediğiniz vergilerle bu kente hizmet ediyoruz. Bu nedenle ki; Belediye olarak görevimiz esnafımızın işini kolaylaştırmak. ” dedi. Başkan Atila, Razaman Ayı’nın güzelliklere vesile olmasını, ülkemize ve dünyaya barış ve huzur getirmesini diledi.


5. Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Turgay Avcı ise yoğun programı içerisinde kendileri ile birlikte olan Başkan Atila’ya teşekkür ederek, “İlgili müdürlükler başta olmak üzere Bornova Belediyesi, her talebimize karşılık veriyor” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Atila, 5., Sanayi, Sitesi’nde, esnafla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir