Haber Detayı
27 Mayıs 2018 - Pazar 11:34
 
BAŞKAN ÇAYIR: ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ...
Ak parti ilçe başkanı Cevdet Çayır ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Küçük park esnaflarını ve küçükpark sevgiyolu derneğini ziyaret etti.
EKONOMİ Haberi
BAŞKAN ÇAYIR: ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ...

 Ak parti ilçe başkanı Cevdet Çayır ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  Küçükpark esnaflarını ziyaret etti Küçükpark esnafı ile sohbet eden başkan Çayır: Her gittiğimiz yerde esnaflarımızın bize karşı ilgileri ve samimiyetleri var.Türkiyede esnaflar sadece ticaret ve ekonomi faliyeti ile uğraşan bir kesim değil   ülkeyi ayakta tutan yol çizen ülkenin yapı taşlarından biri olarak  bizleri biz yapan semtimizin mahallemizin sokağımızın geleneklerin ve kültürün muhafaza edenlerdir.  Esnaf arkadaşlarımızın en ufak olaylarda ilk etkilenen meslek olduğunu görüyor  biliyoruz ve önlemlerimizi ona göre almaya çalışıyoruz.   Ak Bornova ilçe başkanlığı olarak ben ve yönetim kurulum Bornovadaki tüm esnaf arkadaşlarımızın yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim dedi.

Küçükparkta faaliyet gösteren sevgiyolu esnaflarının kurduğu Küçükpark sevgiyolu derneğinide ziyaret eden Çayır, dernek başkanı Mustafa Üstün ve dernek yönetimi ile sohbet edip dernekle ilgili bilgi aldı.Dernekle ilgi bilgi veren Üstün, sevgiyolu esnafları olarak 2006 yılında kurulduğunu hem sevgiyoluna hemde izmirimize katkı koymak istediğini söyleyen Üstün, sivil toplum kurumlarının topluma karşı sorumlulukları vardır yön veren yönlendiren  pozitif anlamda katkı sunmaya çalışan kurumlardır. Küçükpark gençlerin  üniversiteli öğrencilerinin  geldiği yer onlar geleceğin mimarı mühendisi doktoru bu penceden bakıp onlara daha kaliteli bir  hizmet vermeye çalışıyoruz.

Ak parti ilçe başkanımızın ve yönetimi'nin ziyaret etmesi bizi çok onurlandırdı, hem şahsım hemde derneğim adına çok teşekkür ediyorum. Bende Bornova Ak parti ilçe başkanlığına yeni seçilen Cevdet Çayır başkanımıza ve yönetimine hayırlı olmasını dileriz. Biz kendilerini dernek olarak  makamında ziyaret ederek hediyemizi taktim edecektik, fakat seçim sürecinde oldukları için programları yoğun  bizleri ziyaret ettikleri için tekrar tekrar teşekkür ediyorum dedi.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ÇAYIR:, ESNAFIMIZIN, YANINDAYIZ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir