Haber Detayı
26 Mayıs 2018 - Cumartesi 12:07
 
Başkan Özçınar Ramazan Ayında’da yalnız bırakmıyor
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Ramazan’ın sevincini ve coşkusunu ilçe halkıyla paylaşmaya devam ediyor.
SİYASET Haberi
Başkan Özçınar Ramazan Ayında’da yalnız bırakmıyor

Vatandaşlara Ramazan'da çat kapı ziyarette bulunan Başkan Özçınar, bugüne kadar 14 Mahalleye ziyarette bulundu. İftara dakikalar kala Başkan Özçınar 'a karşılarında gören vatandaşlar, sofralarında konuk eden mahalle sakinleri sıkıntılarını anlatma fırsatı buldu.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, maddi imkânı olmayanlara ayda bir düzenli olarak yaptıkları gıda paketi yardımına, muhtarlardan gelen talep üzerine Ramazan Ayı’nda da yaptıklarını dile getirdi. Özçınar, ilçe merkezi ile birlikte 56 mahalleye toplam 2 bin adet gıda paketi oluşturduklarını aktardı.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Ramazan ayında hoşgörü ve yardımlaşma uygusunun arttığını söyledi. Başkan Özçınar,  "Belediye olarak ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlerine erzak paketi hazırlayıp, bu manevi ruhun onların evlerinde de hissedilmesini sağlamaya çalışıyoruz" dedi.

Gıda paketleri dağıtılırken ekiplerin başında mahalleleri ve aileleri ziyaret eden Özçınar, "Vatandaşlarımızın bizleri görünce çok mutlu olduklarını, bize güven dolu gözlerle baktıklarını, sohbet ederken bize güler yüz ve güven dolu bakışları benim için her şeyden daha önemli. Onların kendilerini güvende ve mutlu hmeleri benimde geceleri huzur içinde uyumamı sağlıyor" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Özçınar, Ramazan, Ayında’da, yalnız, bırakmıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir