Haber Detayı
29 Ocak 2017 - Pazar 12:43
 
Bornova’da 800 öğrenci ingilizce kursu katılım belgesi aldı
ANADOLUOLAY/Bornova Belediyesi’nin düzenlediği İngilizce kurslarına katılan öğrenciler için Bornova Kültür Merkezi’nden sonra Çamdibi Nedret Güvenç Sahnesi’nde de katılım belgesi töreni düzenlendi. Farklı merkezlerde 5 ay boyunca kurslara devam eden 800 öğrenci için düzenlenen törene ailelerin katılımı da yoğun oldu. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, öğrencileri tek tek tebrik ederek katılım belgelerini verdi.
EĞİTİM Haberi
Bornova’da 800 öğrenci ingilizce kursu katılım belgesi aldı

Bornova Belediyesi, liseye ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için BELGEM aracılığıyla verdiği destek eğitimlerinin yanısıra ingilizce kurslarıyla da çocukların gelişimine katkıda bulunuyor. Çamdibi Şehit Er Adem Bilaloğlu Tesisleri, Altındağ Atatürk Kültür Merkezi ve Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi’nde güz dönemi ingilizce eğitimlerini tamamlayan 800 öğrenci katılım belgelerini almanın heyecanını yaşadı.

 

Beş ay süren eğitimleri başarıyla tamamlayan öğrenciler için Çamdibi Nedret Güvenç Sahnesi’nde katılım belgesi töreni düzenlendi. Ailelerin de yoğun ilgi gösterdiği törende Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerine katılım belgelerini verdi.

 

Daha iyi, daha kaliteli eğitimler vermek için yeni programlar hazırladıklarını söyleyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Matematik, fen, türkçe gibi derslerin yanında bunları güçlendirecek bir sistemle daha kültürlü, daha donanımlı, bilimin ışığında yürüyecek gençler yetiştirmek için çalışıyoruz. Cumhuriyeti bize emanet eden Büyük Atatürk’e layık olmak için daha da çok çalışacağız” dedi.

Kaynak: (ANADOLUOLAY) - Anadoluolay Editör:
Etiketler: Bornova’da, 800, öğrenci, ingilizce, kursu, katılım, belgesi, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir