Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 12:15
 
Bornova'da 'Çizgi Film Festivali' başladı
Bornova Belediyesi'nin ilçede yaşan çocuklar için 2017 yılında hayata geçirdiği Çocuk Kulübü, düzenlediği etkinliklerle miniklere eğlence dolu hafta sonları yaşatıyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hatfa başlayan 'Çizgi Film Festivali'n de 3 ayrı film çocuklarla buluşuyor. 17 Mart tarihine kadar devam edecek olan festival her Cumartesi Pazar günü ilçenin farklı yerlerinde gerçekleşiyor.
İZMİR Haberi
Bornova'da 'Çizgi Film Festivali' başladı

Bornova Belediyesi'nin 2017 yılında hayata geçirdiği Çocuk Kulübü, her hafta sonu düzenlediği etkinliklerle çocukların hafta sonlarını keyifli geçirmesini sağlıyor. 7-14 yaş arası çocukların üye olduğu kulüp, Bornovalı minikleri ücretsiz  'Çizgi Film Festivali'nde buluşturuyor.

 

İlk günü Işıkkent Düğün Salonu'nda 'Kral Şakir' ile başlayan festival, ikinci gününde Atatürk Mahallesi Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi'n de devam etti. Etkinliğe katılan çocuklar 'Şirinler-Kayıp Köy' ve 'Tavşan Peter' filmlerini izledi. Gösterimlere aileleri ile birlikte katılan miniklere meyve suyu ikramı da yapıldı.

 

'Çizgi Film Festivali', 17 Mart'ta kadar her hafta sonu ilçenin farklı yerlerinde gerçekleşecek. Festivalin programı ise şöyle devam edecek:

 

 

3 MART PAZAR

12.00 - ŞİRİNLER

14.00 - TAVŞAN PETER

MEVLANA TBM TİYATRO SALONU

 

9 MART CUMARTESİ

12.00 - ŞİRİNLER

14.00 - TAVŞAN PETER

ÇAMDİBİ NEDRET GÜVENÇ TİYATRO SALONU

 

10 MART PAZAR

12.00 - ŞİRİNLER

14.00 - TAVŞAN PETER

YILDIZ LENTER TİYATRO SAHNESİ

 

16 MART CUMARTESİ

12.00 - KRAL ŞAKİR

EVKA 4 ŞAHİN TEPESİ SOSYAL TESİSLERİ

 

17 MART PAZAR

12.00 - ŞİRİNLER

14.00 - TAVŞAN PETER

İNÖNÜ MAHALLESİ BKM TİYATRO SALONU

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bornova'da, 'Çizgi, Film, Festivali', başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir