Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 15:18
 
Bornova'da Gazi ve şehit yakınlarına moral ziyaretleri
İzmir Bornova İlçesinde Bornova AK Parti ilçe Başkanlığı yöneticileri, mahalle başkanları ve üyeler tarafından Gazi ve şehit yakınlarının evlerine moral ziyaretleri yapılıyor.
SİYASET Haberi
Bornova'da Gazi ve şehit yakınlarına moral ziyaretleri

İzmir Bornova İlçesinde Bornova AK Parti ilçe Başkanlığı yöneticileri ve mahalle başkanları şehit aileleri ve gazilerinin evlerinde ziyaret ederek, istek ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor.
 
Hafta içi her akşam ve hafta sonu değişik mahallelere giderek, şehit, gazi ve engelli ailelerimiz başta olmak üzere, hasta ve yardıma muhtaç aile ziyaretlerinde bulunan izmir Bornova İlçesinde Bornova AK Parti ilçe Başkanlığı yöneticileri ve mahalle başkanları, bu hafta içi de ziyaretlere devam etti.
 
Şehit aileleri ve gazilerimizi ziyaret eden Bornova AK Parti ilçe Başkanlığı yöneticileri ve mahalle başkanları, yaşlı ve muhtaç alileleri de ziyaret ederek kendisine aktarılan talep ve sorunların yerine getirilmesi için çalışmalarda bulunuyor.
 
AK Parti Bornova İlçe Başkanı Cevdet ÇAYIR'ın Başlattığı tüm mahallelerde Eş zamanlı partili ayrımı yapmadan, Ev ziyareti Gazi ve Şehit yakınlarının sorunlarını dinlemek amacıyla başlatılan ziyaretler tüm hızıyla devam ediyor
 
Bu hafta İnönü Mah Başkanı Mustafa Akdemir il sivil toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Elif Özüm'le İnönü  Atatürk ve Evka 4  e çıkartma yaparak ziyaret gerçekleştirdiler. İnönü Mahallesi Başkanı İşadamı Mustafa Akdemir le yapılan röportaj da Akdemir; İlçe Başkanımız Cevdet ÇAYIR' ın yakmış olduğu bu meşaleyi sonuna kadar devam ettireceğini vatan bayrak millet kutsal değerlerimiz için ülkemiz ve geleceğimiz için devam edeceklerini ifade etmiştir.
 
inönü mahallesi kadın kolları başkanı Gül Yılmaz ise kadın kolları olarak kadın kolları başkanımız sayın  Hatice Yıldırım'ın talimatları ile şehit;gazi ve engelli aileleri periyotlar halinde ziyaret edip hal ve hatırlarını soruyoruz haklı taleplerini alıp gereken mercihlere iletiyoruz ve takipçisi oluyoruz dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Bornova'da, Gazi, ve, şehit, yakınlarına, moral, ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir