Haber Detayı
20 Ocak 2019 - Pazar 11:30
 
Bornovalı çocuklara kar sürprizi
Bornovalı çocuklar, Bornova Belediyesi’nin kar sürpriziyle eğlenceye doydu. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın karne hediyesi olarak Spil Dağı’ndan getirttiği kar sayesinde çocuklar, yarıyıl tatiline kartopu oynayıp gönüllerince eğlenerek girdi.
İZMİR Haberi
Bornovalı çocuklara kar sürprizi

Bornova Belediyesi yarıyıl tatiline giren çocukları kar sürpriziyle mutlu etti. Bornova’nın yüksek kesimlerine yağan kar, merkeze yağmayınca Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila çocuklar için eğlenceli bir sürpriz hazırladı. Manisa’daki Spil Dağı’ndan kamyonlarla kar getirildi.

 

Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda karne hediyelerini bekleyen öğrenciler, kamyon kasalarından dökülen karla büyük heyecan yaşadı. Bornova’nın merkez mahallelerinde nadir olarak görülen kar, Bornova Belediyesi’nin karne hediyesi olarak çocuklarla buluştu. Hayatlarında ilk defa karla tanışan çocukların da olduğu Bornova Cumhuriyet Meydanı bir saatliğine de olsa, bambaşka bir görünüme büründü.

 

Çocuklar karla oynamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirirken Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da, “Çocuklarımızın karne heyecanına ortak olduk. Birlikte karla oynamanın mutluluğunu yaşadık. İnşallah yarıyıl tatilini çok iyi değerlendirirler. Ülkemizde herkes, özellikle de çocuklar mutlu olsun, hep gülsün. En büyük dileğimiz bu” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bornovalı, çocuklara, kar, sürprizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir