Haber Detayı
18 Haziran 2018 - Pazartesi 18:12
 
CENNET'TEN BİR KÖŞE^ UYKU VADİSİ^
Muğla´nın Milas İlçesi’nde binlerce yıldır gizli kalan ve `Doğal Park’ ilan edilerek turizme açılması ile turist yağmaya başlayan Uyku Vadisi ve beş bin yıllık Gökçeler Mağaraları, son zamanmarda kavurucu sıcaklarda serinlik arayanlarırnda ilk adresi oluyor. Milas´a 15, Bodrum´a 25, Milas -Bodrum Havalimanı´na ise sadece 5 kilometre mesafede bulunan Gökçeler Köyü sınırları içerisindeki Uyku Vadisi, yaz aylarında 45 dereceye varan kavurucu sıcaklarda yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği tarihi ve ören yerlerinin başında gelmeye başladı.
TÜRKİYE Haberi
CENNET'TEN BİR KÖŞE^ UYKU VADİSİ^

Muğla´nın Milas İlçesi’nde binlerce yıldır gizli kalan ve `Doğal Park’ ilan edilerek turizme açılması ile turist yağmaya başlayan Uyku Vadisi ve beş bin yıllık Gökçeler Mağaraları, son zamanmarda kavurucu sıcaklarda serinlik arayanlarırnda ilk adresi oluyor.

Milas´a 15, Bodrum´a 25, Milas -Bodrum Havalimanı´na ise sadece 5 kilometre mesafede bulunan Gökçeler Köyü sınırları içerisindeki Uyku Vadisi, yaz aylarında 45 dereceye varan kavurucu sıcaklarda yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği tarihi ve ören yerlerinin başında gelmeye başladı.

Gökçeler Köyü sınırları içinde yer alan Uyku Vadisi, Doğal Park ilan edildikten sonra, çok sayıda doğa

tutkununu bu bölgeye çekmeye başlamış… Bizim gibi doğa yürüyüşçülerinin yanında, bölgede piknik yapmaya gelen, dağ tırmanışı yapmak isteyen gruplara yürüyüşümüz sırasında rastladık… Bodrum AKUT”un da uygulama, tatbikat alanı olarak bu vadiyi kullandığını yürüyüşümüz sırasında gördük…

Kaynak: Editör:
Etiketler: CENNET'TEN, BİR, KÖŞE^, UYKU, VADİSİ^,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir