Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 21:32
 
Gelecek Partisi İzmir’de 7 kurucu ilçe başkanı daha atadı
Teşkilatlanma çalışmalarını ara vermeden sürdüren Gelecek Partisi İzmir’de bu hafta yedi kurucu ilçe başkanı daha atandı.
SİYASET Haberi
Gelecek Partisi İzmir’de 7 kurucu ilçe başkanı daha atadı

Perşembe günü dört, Cuma günü de üç ilçe başkanı olmak üzere bu hafta yedi ilçe başkanı ataması yapan Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığı toplam ilçe sayısını 13’e çıkardı.  

Buca’da İbrahim Yaşar, Çeşme’de İlknur Ağlar, Karaburun’da Mehmet Sebih Zorbay, Tire’de Muharrem Bosnalı, Konak’ta Şeyhmus Arslan, Gaziemir’de Mutlu Metin, Balçova’da ise Şebnem Gündoğdu mazbatalarını İl Başkanı Cem Kavur’dan alarak kurucu ilçe başkanı olarak görevlerine başladılar.

Konuyla ilgili açıklama yapan İzmir İl Başkanı Cem Kavur, “ Bu hafta toplamda 7 ilçe başkanı ataması daha gerçekleştirdik. Böylelikle Ege’nin incisi İzmir’imizde toplam ilçe başkanlığı sayımızı 13’e çıkarttık. Her ne kadar Koronavirüs’ün yarattığı olumsuz şartlar her geçen gün kendini daha fazla htirse de teşkilatlanma çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Kısa sürede 30 ilçemizde partimizin tabelalarını asacağız. Atanan ilçe başkanlarımız yönetimlerini kurmak için çalışmalarına başladılar. Daha önce atanan ilçe başkanlarımız da binalarını tutmaya başladılar. Tadilat çalışmaları devam eden de, faaliyete geçen de var. Hepsi başarılı şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. Sahada partimize olan yüksek teveccüh heyecanımızı canlı tutuyor. Tüm atanan ilçe başkanlarımız ülkemize, şehrimize hayırlı olsun. Hepsini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Gelecek Partisi İzmir Kurucu İlçe Başkanları

 
ALİAĞA;  GÜRCAN ALKAN

BAYRAKLI; OSMAN ŞEKER

BORNOVA; SÜLEYMAN DİNÇSEVER

KARABAGLAR; MURAT UZUNÖNER

TORBALI; ZEYNEL FİDANER

NARLIDERE; SEMRA KARVAN

BUCA; İBRAHİM YAŞAR

ÇEŞME; İLKNUR AĞLAR

KARABURUN; MEHMET SEBİH ZORBAY

TİRE;  MUHARREM BOSNALI

KONAK; ŞEYHMUS ARSLAN

GAZİEMİR; MUTLU METİN

BALÇOVA; ŞEBNEM GÜNDOĞDU 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelecek, Partisi, İzmir’de, 7, kurucu, ilçe, başkanı, daha, atadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir