Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 10:35
 
İZMİR MİSİAD'TAN GELENEKSEL İFTAR...
İzmir Memleketçi Sanayici İş Adamları Derneği (MİSİAD) tarafından iftar yemeği verildi.
KÜLTÜR Haberi
İZMİR MİSİAD'TAN GELENEKSEL İFTAR...

İzmir Memleketçi Sanayici İş Adamları Derneği (MİSİAD) İl Başkanı Mustafa Efe Öncel  esnaf ve dostlarına iftar yemeği verdi.Kısa bir süre önce İzmir MİSİAD İl Başkanlığı kongresi ile seçilen Mustafa Efe Öncel ve yeni yönetimi  geleneksel hale gelen   iftar programının bu sene ki  konukları esnaflar  oldu.

 

"GELENEKSEL HALE GELEN"

MİSİAD İl Başkanı Öncel, esnaf ve dostlara iftar verdiğini  belirterek, yapılan organizasyon ile ilgili olarak şunları söyledi:

“MİSİAD ailesi olarak böyle güzel bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz.
Milletimizin birlik ve beraberliği adına bu tür organizasyonlar çok önemlidir. Ramazan ayı zaten birlik, yardımlaşma ve dayanışma ayıdır. Bu tür organizasyonlar gerçekten çok güzel oluyor. Ramazan’ın maneviyatı, insanların birarada olması, uzun uzun sofraların kurulması, herkesin okunan dualara amin demesi hem bereketli oluyor, hem de Ramazan'ın gerçek anlamda yerine ulaşması için hayırlı bir çalışma oluyor. Ramazan'ın manevi havasında bizleri yalnız bırakmayan kardeşlerimize teşekkür ederim. MİSİAD İzmir İl Başkanlığı olarak böyle faaliyetlerimiz bundan sonrada devam edecektir”diyen Öncel geleneksel hale getirdiğimiz iftarımızı bu senede yapmanın şevkini ve mutluluğunu yaşıyoruz bilindiği üzere kısa süre önce kongremizi yaptık yeni yönetimimizi kurduk yeni yönetime giren arkadaşlarla bu ilk iftarımız çalışmalarımız devam ediyor bilindiği üzere yeni ofisimize taşındık  basın mensubu arkadaşları orada misafir edeceğiz inşallah Allah hayrımızı kabul etsin daha nice hayırlar yapmayı nasip etsin dedi.

LOKMA DAĞITILDI

İftar programı sonrasında vatandaşlarımıza 1000 kişiye lokma ikram edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İZMİR, MİSİAD'TAN, GELENEKSEL, İFTAR...,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir