Haber Detayı
02 Temmuz 2018 - Pazartesi 19:21
 
KASIM’DA ERKEN SEÇİM VAR
Balıkesir’de yerel seçimler çook renkli geçecek!
EGE Haberi
KASIM’DA ERKEN SEÇİM VAR

Ak Parti MKYK toplantısında Cumhur İttifakı ile yola devam edeceklerini söyleyen Erdoğan, “Seçim atmosferinden çıkmayacağız, yerel seçime hazırlanacağız” dedi. Erdoğan'ın bu erken yerel seçim sinyali sonrası gözler Büyükşehir için adaylık düşünen isimlere çevrildi. Balıkesir’de yerel seçimler çook renkli geçecek!

 

Erdoğan, önümüzdeki yılın mart ayında yapılacak yerel seçimler için start verdi ve "Seçim atmosferinden çıktık diye durmayacağız tam tersine hazır seçim atmosferi varken, yerel seçimlere hazırlanacağız. Hızla yerel seçimlere odaklanacağız" dedi. Erdoğan, bu nedenle AK Parti büyük kongresini erkene aldıklarını belirtterek "Kongrede kadrolarımızı belirleyip yerel seçim için hızla çalışacağız" ifadesini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinde listelere vatandaştan gelen bazı itirazları ima ederek, "24 Haziran seçimlerinde sandıktan çıkan mesajın gereğini yapıp, yerel seçimlere gideceğiz. Yerel seçimlerde halkın tercih edeceği, vatandaşın sevdiği adayları bulmaya çalışacağız" diye konuştu.(postam)

Kaynak: Editör:
Etiketler: KASIM’DA, ERKEN, SEÇİM, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir