Haber Detayı
31 Ocak 2019 - Perşembe 22:38
 
Kemalpaşa'da hizmetler devam edecek
Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, bugüne kadar yaptıkları hizmetlerin 31 Marttan sonra yapılacak olan hizmetlerin teminatı olacağını vurguladı.
İZMİR Haberi
Kemalpaşa'da hizmetler devam edecek

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Mahalle ve ev ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Belediye Başkanı Uğurlu, Kemalpaşa'ya ve Kemalpaşa'lılara 5 yıldan buyana azim ve kararlılıkla hizmet ettiklerini belirterek, "Şehrimize ilk günkü aşkla, durmadan, yorulmadan, büyük bir azim ve kararlılıkla ‘Önce Millet, Önce Memleket’ şiarımızla liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyecilik tarihinde elde ettiği kazanımları ilke edinerek, çalışacak ve daha çok hizmetler yapacağız. Gönül belediyeciliğimiz ilkesiyle halkımızın hizmetkârı olduğumuzu bir an bile aklımızdan çıkarmadan ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ felsefesiyle güzel şehrin incisi Kemalpaşa'mızı marka şehir yapmak için başlattığımız çalışmaları devam ettireceğiz" dedi.
Gönül Belediyeciliği düsturu ile her fırsatta vatandaşla bir araya gelmeye özen gösterdiklerini ve bunun kendilerini mutlu ettiğini belirten Uğurlu, “Her fırsatta hemşerilerimizle bir aradayız ve vatandaşlarımızın taleplerini, fikirlerini, projelerini dinlemeye büyük önem veriyoruz. Bu buluşmalar bu anlamda oldukça faydalı ve verimli geçiyor. İlçemizin geleceği için ortak akıl ile karar verme adına büyük fayda gördüğümüz ziyaretlerimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. 
Seçimlerin önemine vurgu yapan Başkan Uğurlu “31 Mart seçimleri, demokrasi ve milli iradenin güçlenmesi, güçlü Türkiye ve güçlü Kemalpaşa  idealine ulaşmamız, şehir ve medeniyet tasavvurumuzun da kesintisiz yolculuğu için son derece önemlidir. 31 Mart; devam eden kalkınma seferberliğimiz ve projelerimizin halkımızdan yeniden teyit alacağı bir tarih olacaktır. Kemalpaşa'mıza hizmet sevdamız milletimizden inşallah bir kez daha takdir ve yetki alacaktır. Dün olduğu gibi bugün de gönül belediyeciliği ile Kemalpaşa'yı yeni hedeflerle, daha büyük mega ve dev projelerle buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kemalpaşa'da, hizmetler, devam, edecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir