Haber Detayı
05 Temmuz 2018 - Perşembe 22:21
 
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu: İdamsa idam;
Deniz Depboylu, Ankara'nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi'nde kaybolduktan 8 gün sonra cansız bedenine ulaşılan Eylül Yağlıkara'nın ailesini ziyaret etti.
SİYASET Haberi
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu: İdamsa idam;

MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, son yıllarda artan çocuk istismarının milleti endişe ve öfkeye sürüklediğine dikkat çekti.

MHP Genel Merkezinde düzenlediği basın toplantısında konuşan Depboylu, şunları söyledi: “En son feci bir şekilde katledilmiş olan Eylül ve henüz ölümünün gizi çözülememiş olan Leyla bize tarifsiz bir acı yaşatmıştır. Artık etkili politikalar geliştirmek, kurumsal ve kanunsal kusurlarımızı düzeltmek, milli bir seferberlik başlatmamız gerekmektedir.

Henüz hiç bir suç işlememiş, duygu ve düşüncelerini kontrol etmekte zorlanan birine yapılacak psikiyatrik destek ve kimyasal kastrasyon uygulaması suçun oluşmaması için bir tedbir ve dolayısıyla engelleme yöntemi olabilir. Ancak suç işlenmiş, bu bir masumun hayatına mal olmuşsa, bu durumda fail işlediği suçun cezasını çekmelidir.

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin ifade ettiği gibi ‘İdamsa idam’. En ağır ceza verilmeli, işlenebilecek yeni suçların önüne geçilmelidir. Çocuklarımız bizim emanetlerimiz, geleceğimiz ve en değerli hazinemizdir. Onları korumak bizim öncelikli görevimizdir. Bu görevin ihmal edilmesine ve çocuklarımızın zarar görmesine izin vermeyeceğiz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Genel, Başkan, Yardımcısı, Depboylu:, İdamsa, idam;,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir