Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 12:25
 
MİLLETVEKİLİ SÜREKLİ'YE ESNAF'TAN TEŞEKKÜR...
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli ve Ak parti Bornova ilçe Başkanı Cevdet Çayır ile birlikte Bornova Küçükpark’ta esnafla buluştu. Tek tek ziyaret ettiği esnaflarla sohbet eden Sürekli “Ekonominin yapıtaşı olan esnaflarımız, ülkemizin geleceği için büyük bir misyon üstlenmiş durumdadır.” dedi.
YAŞAM Haberi
MİLLETVEKİLİ SÜREKLİ'YE ESNAF'TAN TEŞEKKÜR...


Bornova ayrı bir önem verdiğini ve Bornova esnafının desteğini her zaman  ifade eden Sürekli “Bakkalından kasabına, tuhafiyesinden kafesine kadar esnaflarımızın hepsi bizler için büyük öneme sahip. Ekonominin yapıtaşı olan esnaflarımız ülkemizin geleceği için büyük bir misyon üstlenmiş durumdadır. Her geçen gün hizmet etmekten onur duyduğumuz esnaflarımıza destekleri için teşekkür ederim” diye konuştu. Bornova’nın sivil toplum kuruluşu olan Küçükpark Sevgiyolu Derneği’nin sosyal projelerini takdirle karşıladını da ifade eden Sürekli “Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bizim de yapabileceğimiz birşey olursa her zaman destek olmak isteriz" diye konuştu.

Ak parti Bornova ilçe başkanı Cevdet Çayır ise  belirttiğimiz gibi;  Her gittiğimiz yerde esnaflarImızın bize karşı ilgileri ve samimiyetleri var.Türkiyede esnaflar sadece ticaret ve ekonomi faliyeti ile uğraşan bir kesim değil   ülkeyi ayakta tutan yol çizen ülkenin yapı taşlarından biri olarak  bizleri biz yapan semtimizin mahallemizin sokağımızın geleneklerin ve kültürün muhafaza edenlerdir dedi.

MİLLETVEKİLİ SÜREKLİ'YE ESNAF'TAN TEŞEKKÜR...

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli’yi Küçükpark’ta ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Sevgiyolu Dernek Başkanı Mustafa Üstün de “Milletvekilimiz Kerem Ali Bey, Küçükpark ziyaretlerini sık sık gerçekleştirmektedir. Hem seçim öncesinde, hem seçimde, hem de seçim sonrasında bizleri yalnız bırakmayarak destek olmaktadır. Bu da Küçükpark esnafı olarak bizlere onur vermektedir. Esnafla bütünlüğü sağlamak, birlik ve bereberliğimizi pekiştirmek maksadıyla kurulan bir sivil toplum örgütü olarak Bornova’ya katkı sunmak için elimizden gelen her yardıma hazırız. Ayrıca Küçükpark ve Bornova’mız için sosyal projeler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.
Sevgiyolu’ndaki kafelerin işletmeciliğini yapan esnafların İzmir’e örnek olacak bir kafe işletmeciliği yaptığının da unutulmaması gerektiğini ifade eden Üstün “Sevgiyolu’nda gençlerimizin rahatça ve huzur içinde otturup eğlenecekleri mekanlar var. Sevgiyolu’na gelen misafirler de memnun  biz de memnunuz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİLLETVEKİLİ, SÜREKLİ'YE, ESNAF'TAN, TEŞEKKÜR...,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir