Haber Detayı
26 Nisan 2018 - Perşembe 21:32
 
‘YAMAHA YOLDA’ PROJESİ İZMİR’DE
Yamaha Motor Türkiye, yeni ürün gamı hakkında bilgi almak ve test etmek isteyen kullanıcıları için hayata geçirdiği ‘Yamaha Yolda’ projesiyle yola çıktı
- Haberi
‘YAMAHA YOLDA’ PROJESİ İZMİR’DE

Projesinin startıgeçtiğimiz haftalarda İstanbul’da verildi. Yolculuğuna İstanbul’dan başlayan Yamaha’nın Bursa ve Balıkesir’den sonra yeni durağı İzmir…Yamaha,28-29 Nisan tarihlerinde Yamaha İzmoto’daİzmirli motosiklet kullanıcıları ile buluşacak.

Bu proje ile aylar sürecek Türkiye turuna çıkan Yamaha,Türkiye’nin çeşitli illerinde Yamaha’nın  eşsiz modellerini test edebilmek için bekleyen yüzlerce kullanıcıya ulaşacak. İstanbul’da gerçekleşen açılış partisiylebaşlangıç yapan proje,geçtiğimiz haftalardaönce Bursa’da sonra da Balıkesir’de çeşitli etkinlikler ve test sürüşleri gerçekleştirdi. Oldukça yoğun ilgi ile karşılaşan markanın yeni modelleri 2 gün boyunca meraklılarıyla buluştu. Rotasına bu haftasonu İzmir ile devam edecek Yamaha Yolda projesi, ilgilenenleri İzmoto’da keyifli bir sürüş deneyimine bekliyor.

2018’i yenilikler yılı olarak adlandırmıştık “Yamaha Yolda” projesi ile Türkiye’de bir yeniliğe daha imza attık diyen Yamaha Türkiye Genel Müdürü Bora Berker Cansever “Kando felsefesinden yola çıkarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının üzerinde hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Bu proje ile motosiklet tutkunlarıyla daha sıcak temas halinde olarak benzersiz marka imajını güçlendireceğiz” şeklinde sözlerini tamamladı.

“Yamaha Yolda” ile ilgili bilgi almak ve kayıt olmak için:                       

https://www.yamaha-motor.com.tr

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘YAMAHA, YOLDA’, PROJESİ, İZMİR’DE,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir